Saules vārti. Brīvdiena kopā ar Sauli Allažos.

22. jūlijs 10:30 līdz 22. jūlijs 18:00

Diena, kas veltīta Saules beznosacījuma un spēka starojumam. ATGĀDINĀSIM sev to, esot kopā ar visām citām dzīvajām būtnēm, kuras tāpat kā cilvēks, saņem enerģiju no Saules: augiem pļavā, kokiem, putniem, tuvējā meža dzīvniekiem.

Saules sveiciens atgādinās un aktivizēs arī Cilvēkā mītošos Saules aspektus -pievienosim tam līdz šim LV, iespējams, nezināmus Saules 12 vārdus sanskritā, izskaidrojot to nozīmi.

Lielās Centrālās Saules skandas ( gonga) vadībā atvērsim sevi vēl lielākām un jaudīgākām enerģijām.

Komunicēsim, priecāsimies un atpūtīsimies ar līdzīgi domājošiem& jūtošiem brīvā dabā labiekārtotā saimniecībā meža vidū: lietus gadījumā būs jumts virs galvas un silta tēja!

Šis ir NOTIKUMS, sākoties astroloģiskajam LAUVAS zvaigznāja arhetipam (Saule pārvalda Lauvu) un neilgi pirms Lauvas Vārtiem 8. augustā -viena no gada enerģētiski spēcīgākajiem momentiem.

zelta vārti 046
Zelta Vārti. Allaži.

 

PROGRAMMA:

10.30 -11.00 Ierašanās un iepazīšanās ar vietu

11.00- 12.15 Saule mūsu ķermeņos &mūsu dzīvēs. Saules sveiciens -Sūrja Namaskar ar 12 Saules senajiem vārdiem. Fiziskā prakse visiem sagatavotības līmeņiem.

Tējas un sarunu brīdis.

13.00 -14.00 Teorētiska daļa par Saules enerģijām, tās izpausmēm cilvēkā. Lauvas arhetips un Saule. Kas ir personības magnētisms, harizma, spēks kontekstā ar Saules tēmu. Kas ir un kāpēc ŠOBRĪD aktualizējas Lielās Centrālās Saules klātbūtne.

14.00 -15.00 Augu vākšana un smaržkociņu gatavošana pļavā.

15.00- 16.00 Meditācija Lielās Centrālās Saules skandas ( gonga) vibrācijās un skaņā.

16.00 -Launags un kopējas maltītes uzburšana. Jaukas sarunas,

No 17.00 -došanās uz tuvējiem Mežmuižas avotiem (pēc vēlēšanās), no turienes ap 18.00 došanās mājup.

 

Vada Baiba Kranāte un Ieva Rapa

Dalībnieki ne vairāk kā 12. Sagatavotības līmenis, iepriekšējā pieredze nav būtiska.

Iepriekšēja pieteikšanās un dalības -21. -eur  apmaksa līdz 20. VII. (Jūsu plānu maiņas gadījumā netiek atgriezta, ja paziņojat par to pēc 20.VII).

 

Vairāk par Baibu

IEVA RAPA  ir projekta YogaLifeArt kopradītāja no 2003.gada, ilggadīga Baibas kolēģe un pēc ilgākas pauzes atgriežas jaunā kvalitātē -šoreiz ar Saules skandu, pļavu un savām mājām Allažos.

 

Pieteikties baiba@yogalifeart.lv  vai 29429037

VIETA -ALLAŽU pagasts, apmēram 50 min. braucienā no Rīgas centra pa Vidzemes šoseju: precīzu atrašanās vietu un līdzņemamo lietu sarakstu ( kā piknikā) saņemsiet līdz 21.VII epastā.