Events

  9. jūnijs 10:15 līdz 14. jūlijs 12:15

  Jogas asanas un kustība kā ceļš arhetipu, simboliskajā un maģiskās ikdienas pasaulē..

  Jogas asanas un kustība kā ceļš arhetipu, simboliskajā un maģiskās ikdienas pasaulē..

  Piecu nodarbību cikls. Yogas asanas un kustība var būt ne tikai ceļš fiziskajā labsajūtā, bet atvērt dziļāku piekļuvi un izveidot maģiskās realitātes un sinhronitāšu piepildītu ikdienas dzīvi. Šajā unikālajā kursā tas viss kopā -gan ķermeņu lokanībai un veselībai, prāta rāmumam, gan brīnuma un maģijas klātbūtnei IKDIENĀ.

  Baiba. Aģes upe.
  Baiba. Aģes upe.

  NB!! Pievienojoties 19.V -piecas reize tiek rēķinātas līdz 16.VI, kad plānots papildus seminārs! Burtiski 2-3 vietas vēl ir, ja pasteidzas!

  Kopš seniem laikiem kustība, ķermeņa novietojums, jo īpaši jogas fiziskās daļas -asanu un vinjasu-būtība un dziļākā nozīme ne tikai uzlabo pašsajūtu, aktivizē un atjauno enerģijas plūsmu, bet ieved mūs noslēpumu un brīnumainu atklāsmju pasaulē.

  Ne velti dažādu jogas pozu ( asanu) nosaukumi -kobra, kaķis, kalns, koks, bruņurupucis, dižciltīgais kareivis utt -aicina pacelties tālāk un iesniegties dziļāk būtībā. Stāstā, kas slēpjas aiz nosaukuma. Esencē. Citas dzīvas būtnes – auga, putna, dzīvnieka, kristāla pieredzē un gudrībā.

  Nodarbību cikla akcents tieši uz šo -ar saviem ķermeņiem meklēsim kaķa grāciju un paļaušanos sevī, lauvas rēkoņas avotu, kas var izskanēt skaļi un pārliecinoši pasaulē kā paša pārliecība un balss, kalna mieru un mūžībā mērāmo gudrību.

  Cikls domāts:

  • absolūtiem vai neseniem iesācējiem izpratnei par jogas asanu pamatu,
  • pieredzējušiem praktiķiem meklēt dziļumu un atklāt jaunas krāsas it kā zināmajā
  • arī jauniešiem no 13 gv vai senioriem
  • tiem, kuri vēlas ikdienas dzīvi pārvērst maģiskā realitātē
  • tiem, kuri vēlas uzzināt, kā var praktizēt sevis mīlēšanu darbos

  Tieši šobrīd pienācis laiks vienotībai –jogai ( yog-saikne, savienošana, arī disciplīna, groži -sanskr.)jaunā pakāpē. Mēs ieraugām, ka esam ciešā saiknē ar visu dzīvo -augiem, kokiem, dzīvniekiem, ūdeni, Saules un planētu gaismu.

  Garāks raksts -eseja -DELFI. LV -ORĀKULS.

  Šis unikālais cikls tieši pirms vasaras pilnbrieda, kad vairāk nekā citkārt izjūtam abpusējo saikni ES -DABA, sniegs gan praktisku labumu fiziskajai veselībai, gan palīdzēs izpaust sevi kā dievišķu būtni un garu mijiedarbībā ar planētu, uz kuras esam nākuši.

  Savienošanās ar savu spēka dzīvnieku būs tikai viena no nelielām šī kursa daļām! Varat iedomāties, cik transformējošs un vērtīgs tas būs!

  Cikla nodarbību tēmas:

  1. Iezemēšanās. Atbrīvošanās. Es esmu!
  2. Kustība un plūsma. Mans ķermenis mainās!
  3. Spēks un mirdzēšana. Es esmu skaists un nozīmīgs!
  4. Sirds, krūšukurvja spēks. Man ir tik daudz, ka varu dalīties!
  5. Vienots ar visu. Es esmu nozīmīgs -ikviens ir nozīmīgs. Es ESMu TAS, TAS IR ES!
  6. Baiba un Gruzijas ziedi!
   Baiba un Gruzijas ziedi!

  Vada Baiba Kranāte – jogas, ķermeņa orientēto prakšu un meditācijas ilggadīga pasniedzēja, transformāciju trenere, aktrise, publiciste, centra mūsdienu cilvēka dvēselei un ķermenim vadītāja

  Dalība -viss kurss 70. -eur. Tikai viena nodarbība –20. -eur

  Tiem, kuri 2017./ 18. gada sezonā regulāri apmeklē nodarbības –60. -eur. Tiem, kuri papildus apmeklē ceturtdienas nodarbības, individuālās –ievērojama atlaide.

  Visa kursa dalībnieki saņems 5 audiomeditācijas/ instrukcijas patstāvīgai lietošanai.

  Cita dzīvā pasaule cilvēkam var iemācīt to, ko viņš vēl nemāk.

  Pieteikšanās, INFO -līdz 10. maijam baiba@yogalifeart.lv vai 29429037, iemaksājot 30. eur dalību.

   

  VAIRĀK

  9. jūlijs 18:15 līdz 25. jūlijs 21:00

  2018.gads -Partnerattiecības jaunā līmenī.

  2018.gads -Partnerattiecības jaunā līmenī.

  Pirmdien, 9. jūlijā un trešdien, 25. jūlijā 18.15 -21.00

  Turpinājums 2018. gada jūnija  triju semināru ciklam “2018. gads -Partnerattiecības jaunā pakāpē”. ( welcome ieskatīties notikušajā programmā).

  Seminārā strādājām ar savas dvēseles ceļa izpratni, drošības un ļaušanās sajūtām, personīgo robežu un spēka paušanu. Darījām visu, lai nokļūtu tuvāk SEV -PATIESAJAM, kas ir gatavs saņemt un dot mīlestību, ieguldīt attiecībās, atbalstīt un saņemt atbalstu. 2018. gads pieprasa/ pieDĀVĀ jauna līmeņa partnerattiecības: pirms un pēc Vasaras Saulstāvjiem pastāv unikāla planetāra kombinācija, kas notiek reizi 26000 gados.

  Mēs gribam turpināt!!! Ir izveidots drošs SAVĒJO APLIS -KODOLS: mēs esam gatavas uzņemt tos, kas vēlas pievienoties un reizi pa reizei turpināsim tikties. Doties vēl tuvāk savai iekšējai sievietei/ vīrietim, redzēt un just, kā tie mīl viens otru. Kas neapšaubāmi pagarinās, izpaužoties fiziskajā pasaulē.

  Tuvāko nodarbību tēma -Hieros Gamos, Sakrālā Savienība. Ko tas nozīmē, kā izpaužas, kā to veidot.

  Programmāsatsangs/ sarunas no sirds uz sirdi veida informācija par aktualitātēm kolektīvajā enerģetiskajā laikā, kas 2018. vasarā ir intensīvs, mainīgs, enerģētiski spēcīgs -APTUMSUMU un četru retrogrādo planētu dēļ: no 26. jūnija VĪRIŠĶĀ SĀKUMA PLANĒTA -MARSS uz diviem mēnešiem ir retrogrāda/ kustas atpakaļgaitā. Fiziskie vingrinājumi sievišķo/ vīrišķo enerģiju balansam, deja, pranajāma jeb enerģētiskās elpošanas prakses, darbs ar partneri/ grupā sevis labākai izpratnei. Meditācijas -aktivācijas.

  Sakrālā Laulība. Attēls no Interneta.
  Sakrālā Laulība. Attēls no Interneta.

  KATRU NODARBĪBU veido dalībnieku, dienas enerģētiskā un grupas kolektīvā nepieciešamība.

  Kāpēc 2018. dēvē par Partnerattiecību jaunā pakāpē gadu? Kā tas saistīts ar izpausmēm, ko šobrīd piedzīvojam savos fiziskajos ķermeņos? Kāpēc nesenais lielais vilnis atnesa/ joprojām nes pastiprinātu sirds centra transformāciju -kas izpaužas gan fiziski ar klepu, sirds pārsitieniem, dažādām situācijām attiecībās utt. Kas ir Dvīņu Liesmas enerģija cilvēkā un kā tā izpaužas/ manifestējas/ ko dara?

   Tuvākās nodarbības -pirmdien 9. un trešdien 25. jūlijā 18.15 -21.00

  Iepriekšēja pieteikšanās obligāti līdz otrdienas ( 8. vai 24. jūlija) 17.00

  Tiem, kuri neapmeklēja Jūnija ciklu -AIZPILDIET PIETEIKUMA ANKETU

  baiba@yogalifeart.lv vai 29429037

   

   

  VAIRĀK