2018.gads -Partnerattiecības jaunā līmenī.

9. jūlijs 18:15 līdz 25. jūlijs 21:00

Pirmdien, 9. jūlijā un trešdien, 25. jūlijā 18.15 -21.00

Turpinājums 2018. gada jūnija  triju semināru ciklam “2018. gads -Partnerattiecības jaunā pakāpē”. ( welcome ieskatīties notikušajā programmā).

Seminārā strādājām ar savas dvēseles ceļa izpratni, drošības un ļaušanās sajūtām, personīgo robežu un spēka paušanu. Darījām visu, lai nokļūtu tuvāk SEV -PATIESAJAM, kas ir gatavs saņemt un dot mīlestību, ieguldīt attiecībās, atbalstīt un saņemt atbalstu. 2018. gads pieprasa/ pieDĀVĀ jauna līmeņa partnerattiecības: pirms un pēc Vasaras Saulstāvjiem pastāv unikāla planetāra kombinācija, kas notiek reizi 26000 gados.

Mēs gribam turpināt!!! Ir izveidots drošs SAVĒJO APLIS -KODOLS: mēs esam gatavas uzņemt tos, kas vēlas pievienoties un reizi pa reizei turpināsim tikties. Doties vēl tuvāk savai iekšējai sievietei/ vīrietim, redzēt un just, kā tie mīl viens otru. Kas neapšaubāmi pagarinās, izpaužoties fiziskajā pasaulē.

Tuvāko nodarbību tēma -Hieros Gamos, Sakrālā Savienība. Ko tas nozīmē, kā izpaužas, kā to veidot.

Programmāsatsangs/ sarunas no sirds uz sirdi veida informācija par aktualitātēm kolektīvajā enerģetiskajā laikā, kas 2018. vasarā ir intensīvs, mainīgs, enerģētiski spēcīgs -APTUMSUMU un četru retrogrādo planētu dēļ: no 26. jūnija VĪRIŠĶĀ SĀKUMA PLANĒTA -MARSS uz diviem mēnešiem ir retrogrāda/ kustas atpakaļgaitā. Fiziskie vingrinājumi sievišķo/ vīrišķo enerģiju balansam, deja, pranajāma jeb enerģētiskās elpošanas prakses, darbs ar partneri/ grupā sevis labākai izpratnei. Meditācijas -aktivācijas.

Sakrālā Laulība. Attēls no Interneta.
Sakrālā Laulība. Attēls no Interneta.

KATRU NODARBĪBU veido dalībnieku, dienas enerģētiskā un grupas kolektīvā nepieciešamība.

Kāpēc 2018. dēvē par Partnerattiecību jaunā pakāpē gadu? Kā tas saistīts ar izpausmēm, ko šobrīd piedzīvojam savos fiziskajos ķermeņos? Kāpēc nesenais lielais vilnis atnesa/ joprojām nes pastiprinātu sirds centra transformāciju -kas izpaužas gan fiziski ar klepu, sirds pārsitieniem, dažādām situācijām attiecībās utt. Kas ir Dvīņu Liesmas enerģija cilvēkā un kā tā izpaužas/ manifestējas/ ko dara?

 Tuvākās nodarbības -pirmdien 9. un trešdien 25. jūlijā 18.15 -21.00

Iepriekšēja pieteikšanās obligāti līdz otrdienas ( 8. vai 24. jūlija) 17.00

Tiem, kuri neapmeklēja Jūnija ciklu -AIZPILDIET PIETEIKUMA ANKETU

baiba@yogalifeart.lv vai 29429037