LifeArt Relaksācijas metode ziemas sezonai un gadu mijai.

2. janvāris 18:15 līdz 30. janvāris 20:30

Kaut liekas vienkārši un elementāri, tomēr RELAKSĒŠANĀS un ATBRĪVOTĪBA mūsdienu pasaulē ir viena grūtākajām lietām. Situācija, ķermeņa stāvoklis šķiet atbrīvots ( it kā), tomēr galvā un izjūtās risinās īsta viesuļvētra -spriedze. Patiesībā RELAKSĀCIJA ir DARBĪBA. MĀKSLA. To var un vajag apgūt ikvienam, jo tieši tā ir fiziskās, emocionālās un mentālās veselības pamats. Ok, precīzāk –

 

vispirms RELAKSĀCIJA ir apzināta darbība, ko iemācās.  Pēc tam, kad apgūta, tā kļūst par VARENU INSTRUMENTU, kuru var un vajag lietot visdažādākajās situācijās: bezmiegam un pārlieku lielam miegam, prāta nomierināšanai un pretēji -ideju, domu aktivizēšanai un skaidrībai. Nešaubīgi – ķermeņa atbrīvošanai no stresa un it kā pretējam -tonusam, enerģijai, spēkam ķermenī.

Relaksācija atbrīvo enerģijas plūsmu. Foto- librestock.com
Relaksācija atbrīvo enerģijas plūsmu. Foto- librestock.com

DECEMBRA svētku laika un ziemas sezonas kurss līdzsvara saglabāšanai patīkami domātajai, bet nereti stresa pilnajai GADUMIJAI, kad daudziem ierasti justies “no viena grāvja otrā”, un kad salūts mijas ar vilšanos vai tukšuma sajūtu. Arī Ziemas sezonas dabiskā vēlme pēc klusuma, miera, “sevis sajūtas” var tikt izkopta nākamā līmenī -kļūt Apzināta Atbrīvotība/ Relaksācija ( Radoša) un spēcīga Imunitāte.

 

LIFE ART metode apvieno vingrinājumus, ko izmanto profesionālu aktieru apmācībā SanktPēterburgas Teātra akadēmijā, jogas tehnikas ķermeņa fiziskai atbrīvošanai, psihosomātiskās medicīnas principus un citas tehnikas radošai un dziļai pieejai tik nozīmīgam ikdienas dzīves aspektam kā ATBRĪVOTĪBA.

 

IEGUVUMI –

 • visdažādākie jebkurai aktuālai ( saspringtai) jūsu dzīves jomai
 • izpratne un praktiska pieredze, ka APZINĀTA ATBRĪVOTĪBA ir visvērtīgākā iemaņa
 • tehnikas, kuras lietot turpmāk patstāvīgi ikdienā
 • atvērties savam dzīves aicinājumam, kas tiešā veidā saistīts ar Relaksācijas/ Atbrīvotības nākamo soli -iekšējo un personīgo brīvību ( detalizētāk  -Otrajā Pakāpē)

Iekrišana gultā vai pludmales smiltīs nenozīmē automātisku Relaksāciju –bieži vien prāts turpina skrējienu! -apgūsim ķermeņa un prāta saistību šai jomā ar radošām, ātri iedarbīgām un pēcāk vienmēr pielietojamām tehnikām, kas pārvērtīsies patīkamā ieradumā.

Trīs nodarbību cikls izskaidros, parādīs un iedos acumirklī sajūtamu efektu, kas ir apzināti atbrīvots ķermenis un nomierināts prāts, kā tas pozitīvi iedarbina/ sakārto visas pārējās darba un dzīves jomas. 

Katrā nodarbībā Dziļā relaksācija, izmantojot Joga Nidra tehniku (apm 40 min).

PIRMĀ PAKĀPE nodarbības 5. dec,  19. dec., 2. janv.

OTRĀ PAKĀPE nodarbības ( tikai pēc Pirmās Pakāpes apgūšanas)  2019. gada janv/ febr. –Personīgā Spēka pamats -atbrīvotības sajūta, iekšējā brīvība un pašcieņa.

Nodarbības domātas:

 • Visiem zināšanu un sagatavotības līmeņiem.
 • Iekšējā spēka -IMUNITĀTES – stiprināšanai, atmodinot organisma dabisko pašdziedināšanās impulsu.
 • Tiem, kuriem ir mugurkaula vai citas veselības problēmas ( risiniet tās kopā ar savu ārstu arī un pieteikšanās anketā īsi uzrakstiet -kāda).
 • Tiem, kuri jūtas “iestrēguši” kādā situācijā -attiecībās, darba problēmā utt.
 • Tiem, kuri vēlas uzzināt un praktiski pieredzēt sava ķermeņa dabisko gudrību, aktivizēt to.
 • Tiem, kuriem patīk meditatīvas prakses un dziļāka, daudzkrāsaināka izpratne par sevi un pasauli.
 • Iesācējiem labākai izpratnei par sevi un ķermeni.
 • Rūdītiem praktiķiem -vai nu sevis kāda no minētā dēļ, vai kā holding the spacekopējā LAUKA turēšanai -un idejas labad.

Par  Dziļo Harmonizāciju uz Joga Nidras bāzes:

Nidras unikālā spēja ir aptvert visdažādākos mūsu būtības līmeņus –atslogot zemapziņu no tur bieži vien valdošā haosa, izprast sevi, lai akceptētu un iedarbinātu tos mūsu būtības mehānismus, kas atver radošumu, harmoniju, labu fizisko un emocionālo veselību.Šī apzināta miega prakse notiek guļus stāvoklī apm 40 min garumā. Iesācējiem palīdz atbrīvot fizisko sasprindzinājumu, izprast ķermeņa orgānus, funkcijas, elpošanas mehānismu un burvību, dziedināt kādas fiziskas problēmas. Pieredzējušiem praktiķiem tā ir spēcīgs meditācijas un pašrealizācijas instruments tā dēvētajā NODOMA PRAKSĒ vai kā Apzinātā Sapņošana.

PIETEIKTIES

Facebook tiešraide par tēmu RELAKSĀCIJA.

Dalībaviena nodarbība –18 eur.Visas trīs  nodarbības –45. eur.

Esošiem YogaLifeArt nodarbību dalībniekiem ar abonementu -viena 13. eur.

 

Vada BAIBA KRANĀTE. –Ķermeņa psihoenerģētisko prakšu meistare, studijas un projekta YogaLifeArt vadītāja, ilggadīga jogas pasniedzēja. Publiskā spīkere, diplomēta aktrise ( Pēterburgas Teātra, Kino un Mūzikas Akadēmija). Strādājusi TV un radio par raidījumu vadītāju & producenti. Publiciste un ceļotāja. Vada nodarbības gan LV, gan citur pasaulē. Aktīvi piedalās visdažādāko sfēru projektos organizācijās, kopā ar mediķiem vadījusi 15 seminārus Latvijas ģimenes ārstiem par jogas prakšu pielietojumu mugurkaula veselības stiprināšanā, radošos un mediju projektos par veselīgu dzīvesveidu plašai sabiedrībai.

Pieteikties līdz 4.XII obligāti:

Info zvanot vai epastā.  Pēc reģistrācijas apstiprinājuma rezervējiet savu vietu ar pārskaitījumu studijas kontā

Soroush Karimi ( Irāna). Unsplash.com
Soroush Karimi ( Irāna). Unsplash.com