Empātija. Kas ir Empāti esošā laika kontekstā.

15. marts 10:30 līdz 15. marts 13:00

Nodarbība intensīvo procesu balansam, empātijas un empātu principa izpratnei mūsdienās:

Neizprotams nogurums, pēkšņi it kā no nekurienes uzradušās skumjas, nogurums, īpaši apmeklējot sabiedriskas vietas utt. Ja vēlaties izprast un pārveidot šādas un līdzīgas izjūtas  -šīs 2 nodarbības=semināri ir domāti JUMS

Visiem sagatavotības līmeņiem: kustība, skaidrojošs info, Joga-Nidra jeb dziļa meditācija -aktivizācija noslēgumā.

Divas nodarbības, katra 3 daļās, katrā cits info. Var apmeklēt arī pa vienai, kaut rekomendētas abas, jo būs mājas darbs, ko apspriedīsim 24.III.

Ceturtdien, 15. martā 18.00- 20.30,

Sestdien, 24. martā 10.30 -13.00

Teorētisks info par to, kāpēc un kādi procesi notiek pašlaik. Kā daudzus no tiem izskaidro dziļāka izpratne par EMPĀTIJAS izpausmēm Jaunās Paradigmas kontekstā.

Praktiski vingrinājumi, ieteikumi, prakses..

Dziļā relaksācija jeb Joga Nidra apm 45 min.

PIEMĒROTS visiem sagatavotības līmeņiem

 

Surya-Namaskar
Surya-Namaskar

Nodarbība domāta:

  • Visiem, kuri jūt lielās transformācijas, interesējas par šiem procesiem, vēlas tos harmonizēt, ATVĒRTIES savam PATIESAJAM SPĒKAM.
  • Visiem, kuri sevi sauc sevi par ļoti sensitīvu cilvēku, emocionāli jūtīgu, kuru bērniem ir šādas izpausmes ( Jaunās Paradigmas norma)
  • Visiem, kuri vēlas izprast atšķirību starp “manas -kolektīvās” izpausmes
  • Visiem, kuri gaidījuši Joga Nidru.
  • Visiem, kuriem interesē, kas &kā pie mums, kas ir Uruyoga/ Gaismas joga -metode 21.gadsimta cilvēkam lielās transformācijas laikā.
  • Iesācējiem -izpratne par saikni emocijas- fiziskais ķermenis.
  • Rūdītiem praktiķiem -vai nu sev kāda no augstāk minētā dēļ, vai kā holding the space -kopējā LAUKA turēšanai -labad.

Pieteikties:

VADA BAIBA KRANĀTE

Vairāk par Joga nidras procesu:

Visi meditāciju veidi ir iedarbīgi, bet nidra joga unikāla ar to, ka uzreiz aptver visdažādākos mūsu būtības līmeņus. Tā palīdz atslogot zemapziņu no tur bieži vien valdošā haosa, palīdz izprast sevi, lai visbeidzot akceptētu un iedarbinātu tos mūsu būtības mehānismus, kas atver radošumu, harmoniju, labu fizisko un emocionālo veselību. Šī apzināta miega prakse notiek guļus stāvoklī apm 50 min garumā. Iesācējiem palīdz- piem, atbrīvot fizisko sasprindzinājumu, izprast ķermeņa orgānus, funkcijas, elpošanas mehānismu un burvību, dziedināt kādas fiziskas problēmas. Pieredzējušiem praktiķiem tā ir spēcīgs meditācijas un pašrealizācijas instruments tā dēvētajā NODOMA PRAKSĒ vai kā Apzinātā Sapņošana.

Noslēgumā-tēja un sarunas.

Dalība par 1 nodarbību-simboliski 20. -eur : info un prakses NODERĒS VISU TURPMĀKO DZĪVI …pastāvīgiem cetd. vai sestd. dalībniekiem -īpaša cena!

Raksts par Empātiem un  EMPĀTIJU.

Iepriekš pieteikties obligāti šeit -grupa max. 10 -12 dalībnieku;

zvanot vai epastā ( uz sms izteiktiem jautājumiem neatbildam)

Yoga-Nidra
Yoga-Nidra