Jogas asanas un kustība kā ceļš arhetipu, simboliskajā un maģiskās ikdienas pasaulē..

9. jūnijs 10:15 līdz 7. jūlijs 12:15

Piecu nodarbību cikls. Yogas asanas un kustība var būt ne tikai ceļš fiziskajā labsajūtā, bet atvērt dziļāku piekļuvi un izveidot maģiskās realitātes un sinhronitāšu piepildītu ikdienas dzīvi. Šajā unikālajā kursā tas viss kopā -gan ķermeņu lokanībai un veselībai, prāta rāmumam, gan brīnuma un maģijas klātbūtnei IKDIENĀ.

Baiba. Aģes upe.
Baiba. Aģes upe.

NB! 16. jūnijā papildus nodarbība 10.15 -12.00: Dvīņu laika arhetipa enerģija rosina praksēm, kas bazētas partneru jogas principos -aicināts ikviens; Dalība par to -12.eur.

Kopš seniem laikiem kustība, ķermeņa novietojums, jo īpaši jogas fiziskās daļas -asanu un vinjasu-būtība un dziļākā nozīme ne tikai uzlabo pašsajūtu, aktivizē un atjauno enerģijas plūsmu, bet ieved mūs noslēpumu un brīnumainu atklāsmju pasaulē.

Ne velti dažādu jogas pozu ( asanu) nosaukumi -kobra, kaķis, kalns, koks, bruņurupucis, dižciltīgais kareivis utt -aicina pacelties tālāk un iesniegties dziļāk būtībā. Stāstā, kas slēpjas aiz nosaukuma. Esencē. Citas dzīvas būtnes – auga, putna, dzīvnieka, kristāla pieredzē un gudrībā.

Nodarbību cikla akcents tieši uz šo -ar saviem ķermeņiem meklēsim kaķa grāciju un paļaušanos sevī, lauvas rēkoņas avotu, kas var izskanēt skaļi un pārliecinoši pasaulē kā paša pārliecība un balss, kalna mieru un mūžībā mērāmo gudrību.

Cikls domāts:

 • absolūtiem vai neseniem iesācējiem izpratnei par jogas asanu pamatu,
 • pieredzējušiem praktiķiem meklēt dziļumu un atklāt jaunas krāsas it kā zināmajā
 • arī jauniešiem no 13 gv vai senioriem
 • tiem, kuri vēlas ikdienas dzīvi pārvērst maģiskā realitātē
 • tiem, kuri vēlas uzzināt, kā var praktizēt sevis mīlēšanu darbos

Tieši šobrīd pienācis laiks vienotībai –jogai ( yog-saikne, savienošana, arī disciplīna, groži -sanskr.)jaunā pakāpē. Mēs ieraugām, ka esam ciešā saiknē ar visu dzīvo -augiem, kokiem, dzīvniekiem, ūdeni, Saules un planētu gaismu.

Garāks raksts -eseja -DELFI. LV -ORĀKULS.

Šis unikālais cikls tieši pirms vasaras pilnbrieda, kad vairāk nekā citkārt izjūtam abpusējo saikni ES -DABA, sniegs gan praktisku labumu fiziskajai veselībai, gan palīdzēs izpaust sevi kā dievišķu būtni un garu mijiedarbībā ar planētu, uz kuras esam nākuši.

Savienošanās ar savu spēka dzīvnieku būs tikai viena no nelielām šī kursa daļām! Varat iedomāties, cik transformējošs un vērtīgs tas būs!

Cikla nodarbību tēmas:

 1. Iezemēšanās. Atbrīvošanās. Es esmu!
 2. Kustība un plūsma. Mans ķermenis mainās!
 3. Spēks un mirdzēšana. Es esmu skaists un nozīmīgs!
 4. Sirds, krūšukurvja spēks. Man ir tik daudz, ka varu dalīties!
 5. Vienots ar visu. Es esmu nozīmīgs -ikviens ir nozīmīgs. Es ESMu TAS, TAS IR ES!
 6. Baiba un Gruzijas ziedi!
  Baiba un Gruzijas ziedi!

Vada Baiba Kranāte – jogas, ķermeņa orientēto prakšu un meditācijas ilggadīga pasniedzēja, transformāciju trenere, aktrise, publiciste, centra mūsdienu cilvēka dvēselei un ķermenim vadītāja

Dalība -viss kurss 70. -eur. Tikai viena nodarbība –20. -eur

Tiem, kuri 2017./ 18. gada sezonā regulāri apmeklē nodarbības –60. -eur. Tiem, kuri papildus apmeklē ceturtdienas nodarbības, individuālās –ievērojama atlaide.

Visa kursa dalībnieki saņems 5 audiomeditācijas/ instrukcijas patstāvīgai lietošanai.

Cita dzīvā pasaule cilvēkam var iemācīt to, ko viņš vēl nemāk.

Pieteikšanās, INFO -līdz 10. maijam baiba@yogalifeart.lv vai 29429037, iemaksājot 30. eur dalību.