"Par to, kas gaisā". Dvīņu Liesmas enerģijas no jūnija vidus.

13. jūnijs 00:00 līdz 13. jūnijs 23:59

Informācija par aktuālajām enerģijām kolektīvajā laukā ar uzsvaru uz to, kā, ko un kādās izpausmēs šobrīd piedzīvojam savos fiziskajos ķermeņos, kādas transformācijas. Kāpēc nesenais lielais vilnis atnesa/ joprojām nes pastiprinātu sirds centra transformāciju -kas izpaužas gan fiziski ar klepu, sirds pārsitieniem, dažādām situācijām attiecībās utt.

Ar ko iezīmīgs posms no 16. jūnija, kas sola pozitīvas un ilgi gaidītas iespējas personīgo -īpaši romantisko -attiecību jomā kolektīvā līmenī.

Programmā: informācija satsanga -sarunu no sirds uz sirdi veidā, kustība fiziskā ķermeņe harmonijai, dziļā harmonizacija -Joga Nidra Tēmas kontekstā un vīrišķā sievišķā enerģiju balansam sevī dažādos līmeņos.

Šis seminārs iecerēts divās daļās: 6. un 13. jūnijā. Iespējams apmeklēt atsevišķi vai abus kopā.

Pieteikties un info -baiba@yogalifeart.lv

Visiem sagatavotības un zināšanu līmeņiem, īpaši tiem, kurus interesē Jaunās Paradigmas/ Zemes jautājumi un to, kā aktivizēt Dvīņu Liesmas enerģiju sevī: pirmkārt tā ir konkrēta enerģija, kas cilvēku -personību strukturē īpaša veidā, magnetizējot jau pēc tam dažādas dzīves sfēras veselības, hormonālo, attiecības sabiedrībā, pēc tam -partneraatiecībās ar pretējo dzimumu. Kā šo -specifiski Dvīņu Liesmas enerģiju -aktivizēt sevī.

Dalība -20. eur.

Pieteikties baiba@yogalifeart.lv, pēc tam rezrevēt vietu ar pārskaitījumu studijas kontā. Regulāriem nodarbību dalībniekiem -17. eur.