2018.gads -Partnerattiecības jaunā līmenī. Tālāk!

25. jūlijs 18:15 līdz 8. augusts 21:00

Turpinājums 2018. gada jūnija  triju semināru ciklam “2018. gads -Partnerattiecības jaunā pakāpē”. Seminārā strādājām ar savas dvēseles ceļa izpratni, drošības un ļaušanās sajūtām, personīgo robežu un spēka paušanu. Darījām visu, lai nokļūtu tuvāk SEV -PATIESAJAM, kas ir gatavs saņemt un dot mīlestību, ieguldīt attiecībās, atbalstīt un saņemt atbalstu.

Mēs vēlamies turpināt!!! Ir izveidots drošs SAVĒJO APLIS -KODOLS: mēs esam gatavas uzņemt tos, kas vēlas pievienoties un reizi pa reizei turpināsim tikties.

Trešdien, 25. jūlijā nodarbības sākumā līdz apmēram 19-iem-VIESIS: savu iecienīto Do Hang Pao tēju vārīs APSARA šefs un dvēsele Ikars Keišs, bet dalībniekiem būs iespēja izvaicāt izvaicāt viņu par dažiem vīriešu uzvedības “knifiem”, viņu “vārdnīcu” un citām lietām: Ikars vienmēr runā tieši un atklāti!…
starp citu -vīrieši very welcome vienmēr uz mūsu pasākumiem, kā gan mēs bez jums!

 

Programmāsatsangs/ sarunas no sirds uz sirdi veida informācija par aktualitātēm kolektīvajā enerģētiskajā laikā, kas 2018. vasarā ir intensīvs, mainīgs, enerģētiski spēcīgs -APTUMSUMU un četru retrogrādo planētu dēļ: no 26. jūnija VĪRIŠĶĀ SĀKUMA PLANĒTA -MARSS uz diviem mēnešiem ir retrogrāda/ kustas atpakaļgaitā. Fiziskie vingrinājumi sievišķo/ vīrišķo enerģiju balansam, deja, pranajāma jeb enerģētiskās elpošanas prakses, darbs ar partneri/ grupā sevis labākai izpratnei. Meditācijas -aktivācijas.

KATRU NODARBĪBU veido dalībnieku, dienas enerģētiskā un grupas kolektīvā nepieciešamība.

Kāpēc 2018. dēvē par Partnerattiecību jaunā pakāpē gadu? Kā tas saistīts ar izpausmēm, ko šobrīd piedzīvojam savos fiziskajos ķermeņos? Kāpēc nesenais lielais vilnis atnesa/ joprojām nes pastiprinātu sirds centra transformāciju -kas izpaužas gan fiziski ar klepu, sirds pārsitieniem, dažādām situācijām attiecībās utt. Kas ir Dvīņu Liesmas enerģija cilvēkā un kā tā izpaužas/ manifestējas/ ko dara?

 Tuvākās nodarbības -9. un 25. jūlijs 18.15 -21.00

Pieteikšanās obligāti līdz iepriekšējās dienas ( 8. vai 24. jūlija) 17.00 -baiba@yogalifeart.lv vai 29429037

Pieteikties var arī ŠEIT: