Ūdens Balss mūsos…un manī.

16. janvāris 18:15 līdz 16. janvāris 20:15

Katru gadu apmēram no 18. -20. janvārim  ūdens uz planētas runā ar mums. Mainās, aicina, svētī. Zinātnisks fakts, ko sen praktiski pielieto pareizticīgo baznīcas, rīkojot kristīšanās rituālus. Arī sadzīvē daudzi šai laikā traukos pilda ūdeni, kurš nebojās mēnešiem, spēj dziedināt.

 Mēs dzīvojam uz ūdens planētas, fiziski paši sastāvam no ūdens, viens no būtiskākajiem aspektiem -emocijas -saskaņā ar pirmelementu teoriju ir ūdens elementa smalkākā izpausme. Arī ienākot šai pasaulē, vispirms 9 mēnešus ( vai cik nu kurš nolēmis!) pavadām sakrālajos ūdeņos -mātes vēderā.

2013. gada pavasarī tapa projekts ŪDENS BALSS, / VOICE OF THE WATER -veltīts tīriem, plūstošiem ūdeņiem cilvēkos un uz planētas. Tas ir domāts laikiem, kuros cilvēki atcerēsies to, ka viss ir viens KOPĒJS ŪDENS okeāns un mēs katrs esam nozīmīga pile lielajā. Projekts tapa kā tilts starp diviem kontinentiem -Eiropu un Ziemeļameriku, kurus šķir/ vieno ŪDENS, starp balansētām vīrišķā/ sievišķā enerģijām, kas to pašu palīdz balansēt ikvienā -kustību un statiku, intuīciju un prātu. Turklāt ar katru gadu šī projekta, kas sastāv no 2 daļām -meditācijas kustībai, instrukcijas tām, afirmācijas, kā arī audiomeditācijas vizualizācijai un nodoma praksei, joga nidra -aktualitāte un atbalsts kļūst nozīmīgāka. Planēta un cilvēce atmostas.

Ūdens Balss. Projekts,

Viena no kustību meditācijām un instrukcija plūsmai mūsu dzīvēs.

 

Dalība18. euro. BaibaLifeArt nodarbību regulāriem dalībniekiem –13. eur.

Mūzikas albums Ūdens Balss (MP3 vai CD) ar aprakstiem, instrukcijām nodarbības dalībniekiem 6.eur. Vēlāk praktizēsiet patstāvīgi vai klausīsieties, braucot pat auto!

Tie, kuriem jau ir albums Ūdens Balss -nāciet un atkārtosim, uzzināsim jauno KOPĀ!

Sagatavosim sevi -ķermeni un dvēseli -nozīmīgajam laikam, kas sāksies 2 dienas vēlāk!

NODARBĪBAS STRUKTŪRA:

  • īss teorētisks info, zinātniski fakti, kvantu laikmets un ūdens kā šķidrs, programmējams kristāls utt
  • meditācijas kustībā no albuma/ projekta Ūdens Balss +dažas jaunas tieši šai dienai
  • dziļā relaksācija -apzinātā sapņošana, joga- nidra,  arī Neptūns -Kosmisko Ūdeņu pārvaldnieks – aicina noņemt ilūziju plīvurus un atdoties beznosacījuma mīlestībai!

 

bryan-minear-340477-unsplash

PIETEIKTIES ANKETĀ vai tel. 29429037     līdz 15. Janv pievakarei

Vada Baiba Kranāte

VĒL par ŪDENI vari lasīt blogā.

CITAS IESPĒJAS:

No 15.JANVĀRA SĀKAS arī NODARBĪBAS ONLINE -pievienojieties! Tiešraides otrdienās ar iespēju 3 mēnešu garumā lietot video un citus materiālus.

IEVADNODARBĪBA -8. janvārī!