Praktiski -teorētiska nodarbība. Kustība un meditācija.

6. jūlijs 18:15 līdz 6. jūlijs 20:15

Šobrīd tiekamies reizi vai divas mēnesī seminārveida nodarbībā.

Kopā apspriežam savu ikdienas praksi, atklāsmes, iegūstam atbildes uz jautājumiem. Nepieciešamības un vēlēšanās gadījumā saņemam patīkamus mājas darbus ikdienas dzīves priekam un iedvesmai.

Nodarbība 3 daļās.

Teorētisks info par to, kas gaisā – aktuālās enerģijas, jaunumi kolektīvās transformācijas norisēs  -tātad arī izskaidrojumi dažādām personiskām norisēm.

Praktiski vingrinājumi, asanas, vinjasas un meditācija kustībā.

Dziļā relaksācija jeb Joga Nidra apm 45 min.

Visiem sagatavotības līmeņiem.

 

Relaksācija atbrīvo enerģijas plūsmu. Foto- librestock.com
Relaksācija atbrīvo enerģijas plūsmu. Foto- librestock.com

Nodarbība domāta:

  • Visiem, kuriem aktuālas veselības lietas un gatavi tās risināt caur darbu ar ķermeni, meditāciju utml
  • Visiem, kuri sailgojušies pēc grupas vai vakara nodarbībām
  • Visiem, kuri gaidījuši Joga Nidru.
  • Visiem, kuriem interesē, kas &kā pie mums, kas ir Uruyoga -metode 21.gadsimta cilvēkam..
  • Iesācējiem kā labāka izpratne par sevi un savu ķermeni.
  • Rūdītiem praktiķiem -vai nu priekš sevis kāda no minētā dēļ, vai kā holding the space -kopējā LAUKA turēšanai -idejas labad.
Foto unsplash.com
Foto unsplash.com

Vairāk par Joga nidras procesu:

Visi meditāciju veidi ir iedarbīgi, bet nidra joga unikāla ar to, ka uzreiz aptver visdažādākos mūsu būtības līmeņus. Tā palīdz atslogot zemapziņu no tur bieži vien valdošā haosa, palīdz izprast sevi, lai visbeidzot akceptētu un iedarbinātu tos mūsu būtības mehānismus, kas atver radošumu, harmoniju, labu fizisko un emocionālo veselību. Šī apzināta miega prakse notiek guļus stāvoklī apm 50 min garumā. Iesācējiem palīdz- piem, atbrīvot fizisko sasprindzinājumu, izprast ķermeņa orgānus, funkcijas, elpošanas mehānismu un burvību, dziedināt kādas fiziskas problēmas. Pieredzējušiem praktiķiem tā ir spēcīgs meditācijas un pašrealizācijas instruments tā dēvētajā NODOMA PRAKSĒ vai kā Apzinātā Sapņošana.

Visiem sagatavotības līmeņiem.

Vada Baiba KRANĀTE -viena no ilggadīgākajām ķermeņa orientēto prakšu un jogas vadītājām Latvijā, savas studijas izveidotāja un pasniedzēja tajā, popularizē sabiedrībā veselīgu dzīvesveidu un zināšanas par ķermeņa dabiskām sakārtošanas metodēm. Aktrise, producente, ceļotāja, rakstniece -publiciste un sava projekta YogaLifeArt autore.

Dalība -15. -eur

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 5.VII: zvanot vai epastā ( uz sms izteiktiem jautājumiem neatbildam) pēc tam ar pārskaitījumu studijas kontā

Yoga-Nidra
Yoga-Nidra