Individuālās nodarbības

img_2193

Kas, kā, kāpēc, kam jeb video par individuālajām nodarbībām

Parasti pusotru stundu ilga nodarbība studijā par visu, kas Tevi interesē (skat. Kā varu palīdzēt).
Visātrākais un efektīgākais veids darbam ar sev aktuālo: pielietoju visdažādākās metodes un daudzu gadu gaitā iegūtās zināšanas.

Vienas nodarbības laikā visbiežāk tiek atklāti un atrisināti jautājumi, kas ilguši gadiem, pat no agras bērnības. Atsevišķas veselības problēmas tiek sakārtotas šīs 1 sesijas laikā. Tā ir unikāla iespēja izmantot manu ilggadīgo pieredzi, zināšanas, intuitīvās dziedināšanas (intuitive healer) spējas iegūt jaunu elpu savā dzīve un pozitīvu skatu uz nākotni!
PIRMOREIZ: Izrunājam problēmu, rodam risinājumu, sakārtojam fizisko ķermeni, auru. Jūs saņemat prakses lietošanai patstāvīgi noturīgam efektam un sesijas audioierakstu. 45.00-60.00 eur

PIRMOREIZ - tradicionāla jogas vai ķermeņorientēta nodarbība par fiziskiem aspektiem 75 -90 min. -40.00,
regulāri 1x nedēļā -35.00

Atkārtoti (viena mēneša ietvaros kopš 1.reizes) -35.00
Regulāras individuālas nodarbības ( 1x nedēļā vai divās nedēļās) 30.- eur.
Iespējama arī Timeline Healing metode, par ko vienojamies pirms tikšanās.

Citas iespējas:

  • nodarbības divatā/trijatā, par samaksu vienojoties;
  • atlaides regulāro nodarbību vai semināru dalībniekiem (10% - 30%);
  • iespējama atlaide, minot iemeslu, kāpēc jums tāda nepieciešama un kāpēc vēlaties sesiju.

PIETEIKTIES: zvanīt 29429037 vai aizpildot anketu (sk. zemāk). Uz sms jautājumiem neatbildu.


Timeline Healing Laika līniju dziedināšana

(www.salrachele.com/webchannelings/arcturiansonalternatetimelinedynamics1.htm)
2016.gada sākumā apguvu ekskluzīvu metodi Sala Rakili (Sal Rachele, pasaulē labi zināms skolotājs un tā dēvētais kanāls) vadībā, kas palīdz dziļāk saprast cēloņus dažādām mūsu būtības šķautnēm. Metode ir īpaši vērtīga tiem, kuri jau paveikuši lielu pašizziņas darbu – meditāciju, atklāsmju veidā, praktizējuši dažādas psiholoģiskas vai psihoterapeitiskas dziedināšanas un tomēr jūt, ka vēl kaut kas nav atrisināts.

TLHL metode - latviskojot Laika līniju dziedināšana – strādā ar sešiem zemākajiem ķermeņiem – fizisko, emocionālo, mentālo, astrālo, ēterisko, kauzālo un palīdz atklāt, saprast un dziedināt paternus, imprintus utml. (tie izpaužas kā atkārtojošās situācijas, psiholoģiskas vai veselības problēmas). Turklāt salīdzinoši ātri –pāris seansu laikā, bieži vien pat nepieciešams tikai viens. Metode izpaužas gan kā došanās pagātnes notikumos –agrā bērnībā, iepriekšējās dzīvēs, tā došanās uz nākotni un tās apzināta manifestēšana. Tā ir bāzēta akadēmiskajā zinātnē un kvantu zinātnes principā par laika nelinearitāti un vietas nelokālumu, kaut tās izveidotājam Salam Rakili šo metodi nodevuši dažādi viņa skolotāji no smalkajām pasaulēm, galvenokārt–Arktūrieši. Metode nemaina pagātnes fiziskos notikumus, taču palīdz dziedināt toreiz notikušo emocionālo traumu, pieredzi, izveidot jaunu laika līniju, kurā šī problēma vairs nesāpina un vairs nerada negatīvu pieredzi.

Seanss izpaužas kā speciāli vadīta meditācija, pirms tās apspriežam un atklājam problēmu vai jautājumu, ar ko vēlamies strādāt, veidojam nodomu. Ilgst ap 45 minūtēm – 1 stundai. Pēc vēlēšanās – klientam iespēja saņemt sesijas audio ierakstu.
Šobrīd esmu vienīgā, kas Latvijā piedāvā šo tehniku.

Sala Rakili mājas lapa www.salrachele.com
Viena sesija (apm. stunda) - 40.00 -50.00 eur. Trīs sesijas - 100.00 eur
Gan klātienē, gan skype..