Baiba Kranāte

Mana specializācija ir sievietes fiziskā un garīgā veselība, ir liela pieredze šajā jomā un  labas atsauksmes. Individuālo konsultāciju laikā izmantoju visdažādākās metodes – saistībā ar cilvēka vēlēšanos.
Pēdējos gados īpaši strādāju ar t.s. transformācijas/ augšāmcelšanās jeb kristalizācijas procesiem, kas izpaužas gan fiziskā ziņā – sirds klauves, visdažādākās dīvainās organisma reakcijas utml, gan psiholoģiski – attiecību un personības krīzes.

Nopietns solis notika 2009. gada nogalē. Daudzus gadus biju vadījusi nodarbības dažādās vietās un nolēmu izveidot pati savu VIETU. Grūti to saukt par telpām, studiju, centru. Kādam tas ir templis, kādam oāze, kādam ‘silta, jauka, istabiņa”.

Katrā ziņā vieta šo gadu laikā izveidojusies īpaša; to pagodinājuši ne tikai audzēkņi, nākot uz nodarbībām, bet arī mani skolotāji un visdažādāko garīgo mācību praktizētāji. Viņu vidū ir starptautiski zināmas autoritātes, draugi no citām mūsu brīnišķīgās kopējās MĀTES ZEMES valstīm. Kāds brauc mācīt, kāds brauc mācīties...

Vārdu sakot – šobrīd tā ir visīstākā vieta, kur dalīties vienam ar otru. Kā varu palīdzēt?! Manas zināšanas ir plašas, jo vienmēr esmu gājusi un turpinu apgūt ceļu Vienotībā: viss ir saistīts, viens otru papildina. Izmantoju zināšanas par augiem, slimību psihosomatiku, esmu praktizējusi visdažādākās meditācijas, tantras dažādus virzienus, psiholoģiju, eņģeļu un citu Gaismas Skolotāju dziedniecību. Pēc sajūtas to izmantoju arī nodarbībās.

_fdeinats_img_3245

PAR STUDIJU

Yoga Life Art

Mans šībrīža uzdevums ir parādīt, ka ikvienam ir sava personīgā saikne ar to, ko dēvē par Avotu, Radītāju, Dievu. Atmodināt cilvēkā zināšanas arī sevī ieraudzīt to pašu Radītāju, noticēt tam. Nākamais solis tajā ir iegūtās zināšanas pārvērst prasmē būt Radītājam, iemācīties radīt apzināti un vienlaicīgi uzņemties atbildību par it visu, kas mūsu dzīvēs ir –vai nu esam to radījuši apzināti vai neapzināti. Instrumenti un metodes, kā to darīt, gadu gaitā man ir daudz: gan fiziskās praksesjoga un citas ķermeņorientētās mācības, meditācijas, zināšanas par saslimšanu psihosomatiskajiem iemesliem, manis pašas gadu gaitā izveidota intuitīvās konsultēšanas metode. Gan grupas, gan individuālajās nodarbībās izmantoju plašās zināšanas senajās un tradicionālajās dziedināšanas sistēmās un mācībās, kas ir pamats tam, ko jūtu kā savu aicinājumu, prieku un motivāciju savai esībai: palīdzēt fiziskajā pasaulē un mūsos ienest Jaunās Zemes idejas, būtiskākās no kurām ir Debesu nolaišanās uz Zemes, Augstākā Es ienākšana katra cilvēka ikdienā un Radošuma un Iedvesmas galvenās lomas esība mūsu dzīvēs.

Uruyoga jeb Gaismas joga, kurai ir vairākas pakāpes, ir viena no metodēm, ar ko strādāju. Tā ir piemērota ikvienam cilvēkam, respektējot tā brīža gatavību; kādam tā būs iepazīšanās ar ķermeni gandrīz vai pirmoreiz, kādam tā būs sajūta par ķermenī plūstošajām dažādajām enerģijām un atklāsme, ka tas izmantojams kā navigācijas karte: tas dod signālus, kad esam uz sava CEĻA un kad esam novirzījušies. Kādam tā būs atklāsme, ka visa pasaule ietilpst viņā pašā, tai skaitā viņa ķermenī. Labi zināmais sanskrita termins „joga” jeb latviski „visa vienotība” šodien nozīmē vienošanos ar to, ko Lielā Atmoda jau atvērusi un paātrinātā evolūcija ik dienu turpina vērt. Visbeidzot –gan es pati, gan mani esošie ceļabiedri iedrošina: cienot tradīcijas un pagātnes mantojumu, izmantosim unikālo laiku –Atmošanos, kas kopā ar mūsu pavadoņiem un skolotājiem smalkajās pasaulēs aicina būt gataviem, ka vakardienas patiesība var nebūt vairs patiesība šodien.

AKTUALITĀTES

Nodarbības

<< augusts 2018 >>
PirOtrTreCetPieSesSve
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Atsauksmes